Na początek, co to jest wizytówka Google Moja Firma? Ogólnie rzecz biorąc jest to element pozycjonowania lokalnego, a co najważniejsze należy do bezpłatnych i bezterminowych usług Google. Posiadanie jej daje większe prawdopodobieństwo dotarcia do klienta. Zdecydowanie ułatwia znalezienie firmy oraz podstawowych informacji z nią związanych. Dodatkowo klienci mogą dodawać opinie dotyczące Twojej działalności gospodarczej, a Ty możesz na nie odpowiadać. Jest to fajna możliwość, ponieważ pozwala zauważyć, co im się podoba, bądź też zasygnalizować, co jednak powinniśmy zmienić czy też poprawić. 

Wizytówkę można założyć i skonfigurować samodzielnie. Niestety nie od dziś wiadomo, że czasami prowadzenie działalności pochłania zbyt wiele czasu, by jeszcze zająć się kwestią skonstruowania dobrej wizytówki. Zwłaszcza, że posiadanie dobrej wizytówki z pewnością podnosi poziom pozytywnego wizerunku firmy. Poza tym nie zalicza się do najłatwiejszych zadań, więc jeśli chcemy, aby była wykonana profesjonalnie warto ją powierzyć w ręce fachowców. Firma specjalizująca się w tej dziedzinie z pewnością zatroszczy się o stworzenie perfekcyjnego identyfikatora Twojej działalności oraz postara się dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Wykonanie takiej usługi zazwyczaj zaczyna się od 250 zł netto. 

Ponadto w ofercie specjalistów znajdziesz również opcję prowadzenia wizytówki, czyli między innymi dodawanie zdjęć, pozycjonowanie w Mapach Google, czy też publikowanie postów na stronie Google+. Nie jest to jakiś duży koszt, bo za tą usługę trzeba zapłacić zaledwie około 50 zł netto miesięcznie, a trzeba przyznać, że to bardzo wygodna alternatywa, która zaoszczędzi drogocenny czas. 

Ważne! Uważaj na naciągaczy, którzy podają się za rzekomych pracowników Google i informują że ważność wizytówki wygasa ,a w związku z tym należy zapłacić kilkaset złotych za przedłużenie jej na kolejne lata. Nie daj się na to nabrać! Nie ma opłat związanych z utrzymaniem lub przedłużeniem ważności. Tak jak wspomniane na początku, wizytówka jest bezpłatna i bezterminowa, a koszty jakie możesz za nią ponieść to zlecenie innej firmie utworzenia jej oraz prowadzenia. 

Podsumowując, chcesz polepszyć wizerunek firmy i lepiej docierać do klientów? Zleć specjalistom założenie profesjonalnej wizytówki Google Moja Firma, a z pewnością efekty zobaczysz niebawem.